Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Żaneta Badełek laureatką konkursu ”Piosenki moich rodziców”

Zaneta1

 

 

 

 

W niedzielę 18 czerwca 2017 roku w sali PODLASIE Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbył się koncert galowy konkursu organizowanego przez Siedleckie Towarzystwo Samorządowe, pt."Piosenki moich rodziców" z udziałem naszej uczennicy Żanety Badełek. Piosenką „Radość najpiękniejszych lat” z repertuaru Anny Jantar wokalistka zapewniła sobie miejsce w gronie laureatów. Gratulujemy!

"Piosenki moich rodziców" to największy konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży w naszym mieście i powiecie organizowany już po raz dziewiętnasty.

 

 

Sukces w konkursie "Kwiaty"

W dniu 14.06.17 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w powiatowym konkursie plastycznym ,,Kwiaty" zorganizowanym przez Nadleśnictwo w Siedlcach.
1. Wiktoria Szysz z kl.Ib
2. Kamila Wielogórska z kl.ID
3. Wrona Wiktoria z kl.Id
Opiekun p. Hanna Michalik

Czytaj więcej: Sukces w konkursie "Kwiaty"

Sukces plastyczny na XXII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Nasze uczennice zostały laureatkami Konkursu Plastycznego odbywającego się w ramach XXII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – Siedlce 2017. Komisja postanowiła przyznać:


W KATEGORII „SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE”:

I miejsce – Karolina Kruk – I KLO

II miejsce – Kamila Wielogórska – I KLO

III miejsce – Julia Świerczewska – I KLO


Pani Hannie Michalik dziękujemy za przygotowanie uczniów.

Czytaj więcej: Sukces plastyczny na XXII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Laureatka Konkursu Piosenki Moich Rodziców

IMG 20170515 161219

 

Żaneta Badełek została laureatką konkursu o zasięgu regionalnym pt. "Piosenki moich rodziców", którego organizatorem jest STS. Koncert galowy odbędzie się  w dniu 18 CZERWCA 2017 roku o godzinie 17.00 w sali PODLASIE Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach  przy ul. SIENKKIEWICZA 63
Serdecznie zapraszamy

mgr Magdalena Ostas

Czytaj więcej: Laureatka Konkursu Piosenki Moich Rodziców

Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2017


plakatm

 

Zespół z I KLO im. św. Rodziny w Siedlcach w składzie: Żaneta Badełek Wiktoria Oleksiuk, Emilia Łęczycka pod opieką p.prof. Magdaleny Ostas zajął III miejsce w 22 Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2017. Koncert Laureatów odbędzie się4 czerwca (niedziela) 2017 r.,o godz. 15:00 w Siedleckim Amfiteatrze. W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w w/w terminie w hali sportowej Ośrodka Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6. Zapraszamy!