Natalia Szpura z 3 medalami

PART 1526203615334-768x576W dniach 12-13 maja 2018r w Kozienicach odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w kategorii juniora. Wśród zawodników była nasza tegoroczna absolwentka klasy 3b, Natalia Szpuraktóra zdobyła 2 złote medale w biegach na krótkich dystansach: 100m i 200m oraz 1 srebrny medal w pchnięciu kulą.

Gratulujemy i życzymy Natalii dalszych sukcesów!

Źródło:

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

Uczniowie naszej szkoły Wiktor Leszczyński i Bartosz Beczek zajęli II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców, ulegając tylko drużynie ZSP nr 1 w Siedlcach. Zespół z I KLO awansował do rundy międzypowiatowej, w której wywalczył IV miejsce.

Opiekun: p. Piotr Kozioł

SZ010168

Międzypowiatowa Licealiada w koszykówce dziewcząt

sz010188

Reprezentacja szkoły w składzie: Borkowska Emilia, Sacharczuk Weronika, Dudek Magdalena, Szkop Wiktoria, Zawadzka Kamila, Tkaczyk Magdalena, Głuchowska Weronika, Staręga Wiktoria, Tomkiel Julia, Żuk Aleksandra awansowała do pierwszej szóstki rozgrywek Międzypowiatowej Licealiady w koszykówce dziewcząt.

Opiekun mgr Piotr Kozioł

II miejsce Łukasza Żuka

20171012 120732

Łukasz Żuk z kl. I b

zajął II miejsce (na 116 zawodników) w biegu na 1500m w Międzypowiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

20171012 115733

Sukcesy sportowe naszych uczniów

Międzypowiatowe zawody Lekkoatletyczne:

lekkoatletykaJan Wiącek z kl. Ic zajął V miejsce w biegu na 100m (35 uczestników)

Łukasz Żuk z kl. Ib zajął III miejsce w biegu na 1500m (32 uczestników).

W zawodach brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Siedlec, Sokołowa Podlaskiego i Mińska Mazowieckiego