Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szymon wygrywa, Miłosz na podium

126204679 359320102034501 8344813084933874070 n

 

 

 

21.11.2020 w Warszawie (na AWF-ie) odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Indywidualnych Biegach Przełajowych, rozgrywane w kilku kategoriach wiekowych.

W zawodach w kat. U-18 udział wzięło dwóch naszych uczniów Miłosz Mierzejewski i Szymon Cydejko.

Zawodnicy do pokonania mieli dystans 2 km. Ostatecznie wygrywa Szymon a Miłosz zajmuje miejsce trzecie. Gratulujemy :)

mgr Artur Chmielak

Złota jesień dla Katolika! Sztafeta chłopców 7x1000 I KLO w Siedlcach Mistrzami Mazowsza!!!

Przypomnijmy, że dn.12.X.2020 po wygraniu Regionalnej Licealiady sztafeta chłopców 7x1000m awansowała do finału „XXIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych” i był to ogromny sukces naszych uczniów. Z wielkimi nadziejami jechaliśmy na finał. W finale Mazowsza, który odbył się dn. 19.10.20 r. w Siedlcach ponownie okazaliśmy się bezkonkurencyjni. Hura! Brawo! Super! Radość chłopców była ogromna, a uśmiechy nie znikały przez długi czas. Mistrzostwo Mazowsza w Sztafetowych Biegach Przełajowych to największy sukces sportowy w historii szkoły w rywalizacji Szkół Ponadpodstawowych. Chłopcy wygrywając Mazowsze awansowali do finału Mistrzostw Polski. Gratulujemy raz jeszcze, czekamy na więcej!

0c Mateusz Leszczyński 1

(wykonanie: ks. Radosław Piotrowski)

 

Podsumowując, był to najlepszy sezon w wykonaniu naszych lekkoatletów. W czterech imprezach lekkoatletycznych o zasięgu regionalnym nasi sportowcy osiągali najwyższe sukcesy wygrywając prawie wszystko! Była to prawdziwa złota jesień dla Katolika :)

Czytaj więcej: Złota jesień dla Katolika! Sztafeta chłopców 7x1000 I KLO w Siedlcach Mistrzami Mazowsza!!!

Wygrana chłopców i III miejsce dziewcząt w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

0b Brązowe medalistki regionu siedleckiego w sztafetowych biegach przełajowych

 (wykonanie: ks. Radosław Piotrowski)

 

Dnia 12.X.2020 nad siedleckim zalewem Muchawka odbyły się SBP Szkół Ponadpodstawowych 7x1000. I KLO Siedlce do rywalizacji zgłosiło reprezentacje dziewcząt i chłopców. Pierwsze wystartowały dziewczyny, które po nerwowych momentach w biegu zajęły 3 miejsce. Radość była ogromna, zwłaszcza, że to pierwszy taki sukces naszego liceum w rywalizacji dziewcząt! Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy. Już po pierwszej zmianie zarysowała się przewaga naszej sztafety, która w kolejnych zmianach powiększała tylko przewagę. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna i wygrała z ogromną przewagą. Powtórzyliśmy w ten sposób wynik z poprzedniego sezonu. Wygrana dała przepustkę do finału Mistrzostw Mazowsza.

Czytaj więcej: Wygrana chłopców i III miejsce dziewcząt w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w...

Trzy zwycięstwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 30 września nad siedleckim zalewem Muchawka odbyły się IBP Szkół Ponadpodstawowych i Ponadgimnazjalnych Miasta Siedlce. Nasi uczniowie zajęli w Siedlcach wysokie miejsca deklasując rywali. Na cztery kategorie wiekowe wygrywamy trzy!

1

Czytaj więcej: Trzy zwycięstwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Szkolna Liga Lekkoatletyczna

Dnia 25 września na stadionie lekkoatletycznym przy ul. B. Prusa odbył się pierwszy rzut Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej zaliczanej do Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadpodstawowych. Zawody te rozpoczynają ciąg imprez lekkoatletycznych zaplanowanych na jesień. Udział w tej imprezie wzięły wszystkich reprezentacje szkół średnich z miasta Siedlce. Udział w zawodach wzięła także reprezentacja I KLO Siedlce osiągając bardzo dobre wyniki, wygrywając min. cztery konkurencje. Pozostali mogli nam tylko pozazdrościć :)

 1a

Czytaj więcej: Szkolna Liga Lekkoatletyczna