Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajki Klasa Id w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

20181204 1011234 grudnia, z okazji Mikołajek, klasa ID wraz z wychowawcą panią profesor Joanną Przybyłek odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, aby wręczyć dzieciom przygotowane wcześniej prezenty. Na miejscu czekał wspaniały poczęstunek, który wprowadzał w świąteczny nastrój. Największą atrakcją okazał się Święty Mikołaj, który z radością rozdał prezenty oraz wysłuchał piosenek i wierszyków przygotowanych przez dzieci. Następnie uczniowie zostali oprowadzeni po szkole, aby poznać specyfikę tego miejsca , a także mieli możliwość uczestniczenia we wspólnych zabawach i zajęciach z dziećmi.

Niech słowa świętego Jana Pawła II ,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi” towarzyszą nam nie tylko w tym pięknym okresie świątecznym ale każdego dnia.

Przygotowała Martyna Gadomska, Id

Czytaj więcej: Mikołajki Klasa Id w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Marzenia się spełniają - Gruzja 2018

DSCN0967

Gdy 27 sierpnia po raz ostatni patrzyłem na gruzińską ziemię z okna samolotu, który właśnie kołował po lotnisku w stolicy kraju obiecałem sobie, że następnym razem na wyprawę po tej przepięknej zakaukaskiej krainie zabiorę ze sobą moich uczniów. Marzenie wydawało się bardzo odległe, ale jak się później okazało, nie tak odległe by nie zrealizować go przed nadejściem zimy.

Dokładnie 8 listopada o poranku (choć w Kutaisi gdzie lądowaliśmy było jeszcze ciemno) po raz kolejny miałem okazję znaleźć się w Gruzji. Tym razem obok mnie, na gruzińskiej ziemi swoje pierwsze kroki postawili moi uczniowie i koleżanki z pracy wraz ze swoimi mężami.

Czytaj więcej: Marzenia się spełniają - Gruzja 2018