Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katolicka Wyprawa Bieszczadzka

Bieszczady maj 2018

W myśl zasady, że szkoła to nie tylko lekcje i nauka, ale również wspólnie spędzony czas siedmioro uczniów naszej szkoły wraz z księdzem prefektem udało się w tym roku na początku maja w Bieszczady. Niektórzy twierdzą, że akurat te polskie góry są najpiękniejsze jesienią, jednak i na początku maja jest w nich coś w czym można się zakochać. Czy nam się to udało? Hmm w jakiejś mierze pewnie tak.

Czytaj więcej: Katolicka Wyprawa Bieszczadzka

Obóz narciarski 2018

Grupa naszych uczniów wraz z ks. Prefektem i prof. Cezarym Wielgórskim spędziła 2 tydzień zimowych ferii na obozie narciarskim w miejscowości Wierchomla. W dniach 22-27 stycznia aktywnie uczestniczyliśmy w zabawach na stoku narciarskim w Wierchomli i Szczawniku. Po całodniowym wysiłku znaleźliśmy czas na wspólną eucharystię i wieczorną integrację. Był to dla każdego z nas, zarówno nauczycieli jak i uczniów wspaniały czas odpoczynku i wspólnej zabawy, oraz jeszcze lepszego poznania się z kolegami i wychowawcami. Od pierwszej chwili powrotu odliczamy czas do kolejnego obozu naszej szkoły w górskim klimacie.

obozn2018

Zajęcia profilaktyczne w Zakładzie Karnym

0 0 2100 1501 resize 3c41086e1b364034b6bd1bad0f37675dae0191da

8 stycznia 2018r. uczniowie klasy Ib pod opieką pana prof. Piotra Kowalczuka uczestniczyli w profilaktyczno - edukacyjnych zajęciach „Więzienie stracony czas”, realizowanych na terenie siedleckiego zakładu karnego.

Źródło:

http://www.sw.gov.pl/aktualnosc/zaklad-karny-w-siedlcach-zajecia-profilaktyczne-dla-licealistow-w-zk-siedlce

Wycieczka do Lwowa 2017

Wycieczka do Lwowa

21 – 24 września 2017r.

W czwartek 21 września po porannej Mszy Świętej, odprawionej w siedleckiej katedrze, wyruszyliśmy autokarem w drogę i w godzinach popołudniowych dotarliśmy szczęśliwie do Lwowa. Granice dzięki uprzejmości pograniczników z Polski i Ukrainy przekroczyliśmy bardzo sprawnie. Pierwszym punktem na naszej mapie była miejscowość związana z hetmanem Żółkiewskim - Żółkiew. Lwów przywitał nas lekkim deszczykiem. Wieczorem był czas na odpoczynek, aby od rana spotkać się z kulturą i zabytkami Lwowa.

lwow2017

Czytaj więcej: Wycieczka do Lwowa 2017