Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczennica I KLO złotą medalistką na Mistrzostwach Polski !

nataliaPodobnie jak w ubiegłym roku, Natalia Szpura, obecnie uczennica klasy II b wróciła z Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce jako złota medalistka! Natalia wywalczyła złoto w pchnięciu kulą, a dwa srebrne medale przywiozła w konkurencji wyścigowej.

   Jesteśmy niezwykle dumni z Natalii, jest dla nas przykładem wytrwałości, bo treningi, które przynoszą rok po roku taki rezultat, wymagają od naszej koleżanki dużego samozaparcia. Natalia jest na co dzień niezwykle skromna, nie narzeka na treningi i ćwiczenia, tym bardziej widok aż trzech medali na jej szyi robi na nas ogromne wrażenie.

Serdecznie gratulujemy!

tekst dr Barbara Taras

Awans siatkarek do II rundy

16 listopada 2016 r. rozpoczęła się I runda Międzypowiatowej Licealidy w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza szkoła przydzielona została do grupy E wraz z IV LO Siedlce i ZSP 1 Siedlce. Turniej został rozegrany w Katolickim Gimnazjum im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach. Reprezentacja dziewcząt I KLO w składzie: Chromińska Julia, Polkowska Oliwia, Protasiuk Paulina, Żochowska Patrycja, Marciszewska Paulina, Brodowska Aleksandra, Ciulak Patrycja, Żuk Aleksandra, Wysokińska Natalia, Olszak Sylwia, Zawadzka Kamila, Sarnowska Katarzyna awansowała do rundy II, która zostanie rozegrana w grudniu.

P1170512

Czytaj więcej: Awans siatkarek do II rundy

Międzyszkolny Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej Dziewcząt

 

Dnia 14 listopada 2016 r. odbył się Międzyszkolny Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach. Drużyna dziewcząt I KLO w Siedlcach w składzie: Protasiuk Paulina, Żochowska Patrycja, Ciulak Patrycja, Zawadzka Kamila, Sarnowska Katarzyna, Brodowska Aleksandra, Marciszewska Paulina, Żuk Aleksandra, Olszak Sylwia, Wysokińska Natalia zajęła V miejsce.


IMG 20161114 102400a

Czytaj więcej: Międzyszkolny Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Natalia Szmidt Mistrzynią Siedlec w Pływaniu

Dnia 10 listopada 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Siedlec w Pływaniu. Natalia Szmidt z klasy III a zajęła I miejsce w pływaniu stylem klasycznym i II miejsce stylem dowolnym na dystansie 50 m.

1

Wyniki chłopców w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m: Kuba Niedziółka miejsce IV, Łukasz Grabarek miejsce V, Kamil Wyczółkowski VII, Kacper Kowalski IX.

Międzypowiatowa Licealiada

Reprezentacja naszej szkoły awansowała do trzeciej rundy Międzypowiatowej Licealiady w 6- kach piłkarskich chłopców.

Następny turniej drużyna rozegra w czwartek 10.11.2016. Rywalami naszej drużyny będą zespoły z Miętnego i Garwolina.

Opiekunem reprezentacji jest p. mgr Piotr Kozioł