Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy plastyczne Juli Pasztor

Praca pt. ,,Grzyb" została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce ekologicznej z cyklu ,,Ziemia jest jedna". Organizatorem była Galeria MDK ,,Śródmieście" we Wrocławiu.Na konkurs napłynęło 1097 prac plastycznych ze 112 placówek.

grzyb

Czytaj więcej: Sukcesy plastyczne Juli Pasztor

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA"

Dyplom Julia Pasztorm

 

 

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA" w XVI edycji ,,Piękno otaczającego świata" w kategorii ,,Żak" Julia Pasztor z klasy II została wyróżniona dyplomem za wykonanie znakomitej pracy. Uczennicy gratulujemy.

 

 

 

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA"

Wyniki konkursu Kamień Wiary

Aleksandra Myrcha, uczennica klasy 3b zdobyła wyróżnienie w XXVIII Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień wiary" 2019r. Ola jest pierwszą w historii naszej szkoły uczennicą, której udało się to osiągnąć! Do sukcesu przyczynił się również Jakub Uziębło, uczeń klasy 2c, który akompaniował jej na fortepianie.

ola i kuba

Magdalena Ostas

Duet z I KLO w gronie najlepszych

W czwartek 24 stycznia o godzinie 18.00 w Sali Podlasie MOK w Siedlcach odbędzie się koncert laureatów konkursu kolęd i pastorałek „Kolędować Małemu” z udziałem naszego wspaniałego Duetu: Aleksandry Myrchy i Jakuba Uziębło. Młodzi artyści wykonają kolędę „Mizerna cicha”. W koncercie galowym wezmą udział najlepsi uczniowie z siedleckich szkół. Organizatorem konkursu jest STS. Serdecznie zapraszamy!       

                                                        300x300e211db80cff53314b43f6879d71b233781a6e95e

Wyróżnienie na ogólnopolskim festiwalu pieśni patriotycznej

Finał Ogólnopolskiego Przeglądu Festiwalowego „O, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenką do Niepodległości”, trwający w dniach 26-28 października (piątek-niedziela) w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach zakończył się dla nas pomyślnie. Jury w składzie: Barbara Żarnowiecka, Urszula Chruściel, dr Hubert Niewiadomski uhonorowało wykonawców z I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach tytułem Wyróżnieni. Przypomnę, że w festiwalu tym reprezentowali nas: Żaneta Badełek, Aleksandra Myrcha i Jakub Uziębło. Dodatkowo Jakub otrzymał podziękowanie za bardzo dobry akompaniament.  Nadmienię, że I KLO jako jedyna szkoła wśród szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych  z Siedlec została wyróżniona. Cieszymy się i gratulujemy!

kuba-popr

Czytaj więcej: Wyróżnienie na ogólnopolskim festiwalu pieśni patriotycznej