Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I miejsce Ewy Celińskiej

Ewa Celińska, uczennica z klasy III B zajęła I miejsce w Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii "Twórczość literacka" . Zwycięstwo przyniosły jej wiersze: „Wiolonczela” i „Vanitas”. Gratulujemy !
logo
 
 

Sukces Jakuba

Jakub Soszyński zajął III miejsce w Miejskim Przeglądzie Twórczości Dzecięcej i Modzieżowej w kategorii piosenka. 
 
Koncert laureatów odbędzie się 2 czerwca (piątek) o godzinie 17.00 przy Skwerze przy Fontannie  im. K. Domagały, ul. Pułaskiego 6. 
 jak

Szkolny konkurs "ADVENTSKALENDER"

PHOTO-2023-02-02-11-05-03W czwartek 9 lutego odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w szkolnym konkursie na najpiękniejszy kalendarz adwentowy.

I miejsce zajęła Oliwia Żabczyńska z kl 3e. II miejsce - Martyna Kokoszkiewicz z kl. 3a, III miejsce - Weronika Stępień z kl. kl. 1c, wyróżnienie - Miłosz Tur z kl. 3a. Serdecznie gratulujemy!

https://youtu.be/Ft4fZQ-LH4c

Opiekunowie - p. Małgorzata Goławska i p. Marta Sawczuk

mgr Małgorzata Goławska

 

I Międzyszkolny Pokaz Talentów w Siedlcach

received 486137497033151

We wtorek, 7 lutego w Sali Widowiskowej „Podlasie” odbył się I Międzyszkolny Pokaz Talentów zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Siedlce oraz Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.

Młodzież mogła zaprezentować swoje talenty. Dla niektórych była to pierwsza okazja do wyjścia na scenę i podzielenia się swoimi zdolnościami.

Z naszej szkoły swoje talenty pięknie zaprezentowali: Anna Konopka (fortepian), Aleksander Siłuszyk (fortepian), Gabriela Podniesińska (taniec), Julia Klementowicz (taniec), Aleksandra Pawlusiewicz (śpiew) i Mikołaj Kołodziejski (śpiew). Gratulujemy odwagi i otwartości na dzielenie się swoimi talentami.

Czytaj więcej: I Międzyszkolny Pokaz Talentów w Siedlcach

"Dzieci w oczach noszą chabry..."

27 stycznia odbyła się wieczornica poetycko-muzyczną ... przygotowana przez SGL "Witraż" MOK, w której udział wzięli nasi uczniowie: Anna Konopka, Ewa Celońska, Gabriela Woźnica, Jakub Soszyński oraz pani prof. Magdalena Ostas. Usłyszeliśmy piosenki sacrosongowe m.in. "Szara droga", "Matka", "Chrystusie" i inne. Do piosenek wybrane zostały wiersze wybitnych poetów, których mottem przewodnim jest dobroć sama w sobie oraz problemy wywiedzione z szeroko pojętych relacji międzyludzkich. "Dzieci w oczach noszą chabry..." - czyli tytuł wieczoru, wzięty został w utworu K.K.Baczyńskiego. Stworzony przez wykonawców odpowiedni klimat prezentacji i wysoki poziom recytacji i śpiewu sprawił, że licznie przybyła publiczność w Białej Sali MOK była poruszona i oczarowana...

ewa123

Fot. Marta Woźnica

Czytaj więcej: "Dzieci w oczach noszą chabry..."