Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagroda specjalna dla Katarzyny Szczuka

4 kwietnia 2018r nastąpiło podsumowanie etapu okręgowego konkursu ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA organizowanego przez Kancelarię Senatu RP oraz senatorów. Partnerami konkursu były kuratoria oświaty poszczególnych województw.

Nagrodę specjalną z naszej szkoły otrzymała Katarzyna Szczuka z kl IIIA.

kasiaszczuka

Czytaj więcej: Nagroda specjalna dla Katarzyny Szczuka

Koncert NIE CHCĘ TAKICH DNI

Zapraszamy na kwietniowy koncert zespołu Niekompletni za udziałem naszej uczennicy Żanety Badełek. Poza Żanetą grupę tworzą młodzi i niezwykle utalentowani siedleccy muzycy działający pod opieką artystyczną Macieja Turkowskiego. W programie znajdą się znane i mniej znane polskie piosenki utrzymane w nurcie „krainy łagodności", liryczne i rozbudowane, opracowane w nowych aranżacjach.

85cd98725844252d2ceeb8d33fa54fc34d55ae37

Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym,,TĘCZA"- edycja 2018 .

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz aktywizacja miłośników sztuk pięknych wśród młodzieży. Przewodniczący Jury konkursowego Dziekan Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie gratuluje uczniom nagrodzonym i wyróżnionym. Najlepsi uczniowie w szkole zostali wyróżnieni. Nagrodę otrzymała Katarzyna Szczuka za wykonanie znakomitej pracy oraz wyróżnienie Wrona Wiktoria. Opiekun Hanna Michalik otrzymała podziękowanie za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie uczniów do udziału w konkursie. W konkursie również wzięły udział: Kamila Wielogórska, Julia Wakuła, Milena Bielińska i Julia Pasztor.

Czytaj więcej: Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym,,TĘCZA"- edycja 2018 .

Promocja tomiku poezji "Dwa Słowa"

W czwartek 8 marca warto wybrać się na godz. 18:00 do Sali Białej przy ul. Pułaskiego 6, gdzie odbędzie się miły wieczorek poetycko-muzyczny, promujący tomik poezji „Dwa Słowa” Anny Wściślaki Mariusza Maciejewicza, członków Siedleckiej Grupy Literackiej "Witraż". Młodzi poeci i ich ''Dwa słowa'' o sobie, miłości, samotności, szczęściu i tęsknocie. Spotkanie ozdobią muzycznie: Żaneta Badełek i Anna Ostas.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

tomik

 

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Uczennica Żaneta Badełek zajęła II miejsce w IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek „KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”, akompaniowała jej Anna Ostas, uczennica I LO w Siedlcach. Natomiast Wiktoria Szysz i Gabriel Rosastolato zostali finalistami tego festiwalu. W Jury zasiedli profesjonalni muzycy i znana piosenkarka jazzowa Danuta Błażejczyk.

Wykonawcy z Naszego Liceum występowali wśród 75 laureatów przesłuchań konkursowych z Węgrowa, Mrozów, Sokołowa Podlaskiego, Mińska Mazowieckiego, Garwolina, Kałuszyna, Mordów, Siedlec. W Festiwalu wzięło udział ponad 1500 wykonawców, którzy reprezentowali 54 miejscowości.

Zapraszamy na koncert laureatów do Sali Podlasie MOK w Siedlcach na godzinę 18.00. Wystąpią w nim najzdolniejsze dzieci i młodzież naszego województwa.

IMG 20180130 122102

Czytaj więcej: „KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”