Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zwycięstwo chłopców i drugie miejsce dziewcząt podczas VIII Halowego Turnieju Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej

plakat 2020s

 

06.03.2020r. na hali sportowej przy ul. Popiełuszki 8 w Siedlcach został rozegrany VIII Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy. Jak co roku organizatorem turnieju było nasze I KLO w Siedlcach. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów z czterech szkół. Swoje reprezentacje wystawiły; I KLO Siedlce, KLO Garwolin, SLO Sokołów Podlaski, KLO Biała Podlaska. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym w dwóch grupach.

Wśród chłopców najlepsi okazali się nasi reprezentanci, którzy nie przegrali żadnego spotkania a w decydującym meczu o 1. miejsce pokonali rówieśników z KLO Garwolin aż 5-0. Wśród dziewcząt zwyciężają Sokołowianki, które wygrały turniej kompletem zwycięstw. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze dziewczyny, które uległy tylko Sokołowiankom i ostatecznie uplasowały się na drugiej pozycji. Trzecia lokata przypadła zawodniczkom z KLO Garwolin.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Karolina Mucha z KLO Garwolin, koronę królowej strzelczyń wywalczyła Eliza Rucińska, która strzeliła aż 8 goli, zaś tytuł najlepszej bramkarki trafił w ręce Karoliny Błońskiej obie z SLO Sokołów Podlaski. MVP turnieju chłopców zostaje Artur Melojan z KLO Garwolin, koronę króla strzelców zdobywa Michał Filipek zdobywca 5 goli reprezentujący nasze liceum, zaś najlepszym bramkarzem Maciej Koper również reprezentant naszej szkoły. Maciej w turnieju nie puszcza żadnej bramki!! Opiekunami naszych zespołów byli; mgr Agnieszka Krekora i mgr Artur Chmielak.

Nagrody zespołom oraz nagrody indywidualne wręczali zaproszeni goście; Andrzej Sitnik Prezydent Miasta Siedlce, Adam Skup Dyrektor Delegatury Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Siedlcach, Ks. Jerzy Duda dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Siedleckiej oraz gospodarz turnieju Ks. Jacek Władysław Świątek dyrektor I KLO w Siedlcach

Klasyfikacja końcowa drużyn.         

Klasyfikacja drużyn chłopców:

1. I KLO w Siedlcach

2. KLO w Garwolinie

3. SLO w Sokołowie Podlaskim

4. KLO w Białej Podlaskiej

Klasyfikacja drużyn dziewcząt:

1. SLO w Sokołowie Podlaskim

2. I KLO w Siedlcach

3. KLO w Garwolinie

4. KLO w Białej Podlaskiej.

mgr Artur Chmielak

 

1 

2

 

3

 

3 a

 

Zachęcamy do obejrzenia relacji na stronach:

 

zyciesiedleckie2podlasie24.pl

08479b7a0ebf7a715d21967958a9190f