Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II Halowy Turniej

II Halowy Turniej  Katolickich Szkół Ponadgimnazjalnych

w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

o Puchar Biskupa Siedleckiego Zbigniewa Kiernikowskiego

 
Dnia 31 stycznia 2014 r. w Hali ARM w Siedlcach odbył się II Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego Zbigniewa Kierniko
wskiego.Rywalizacja sportowa rozpoczęła się o godzinie 9.00 po wspólnej modlitwie oraz ogłoszeniach organizacyjnych.
 
W turnieju wzięło udział po 4 zespoły dziewcząt i 4 zespoły chłopców: z I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach, z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie, z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Sokołowie Podlaskim, z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim.
 
W kategorii dziewcząt jak i chłopców mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym.
Dziewczęta z I KLO z Siedlec i KLO z Garwolina wygrały po 2 pierwsze mecze i miały po 6 pkt. oraz identyczną liczbę strzelonych bramek. Decydujące było ostatnie starcie pomiędzy tymi zespołami. Remis oznaczał karne, dlatego też, ostatni mecz był bardzo zacięty i wyrównany, w którym minimalnie lepszym okazał się zespół z Garwolina.
Wśród chłopców poziom tak wyrównany, że  zwycięzca był wyłoniony na podstawie lepszej różnicy bramek. Zespół z I KLO z Siedlec wyprzedził zawodników z Garwolina i Sokoła Podlaskiego i sięgnął po  końcowy trumf.
 
Po zakończeniu rywalizacji sportowej o godz. 14.00 uroczyście ogłoszono wyniki rozgrywek. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy, medale i nagrody. Były też wręczane statuetki dla najlepszych zawodników.
 
 
Klasyfikacja końcowa:
·         Kategoria dziewcząt:
I miejsce – KLO Garwolin
II miejsce – I KLO Siedlce
III miejsce – SLO Mińsk Mazowiecki
IV miejsce – SLO Sokołów Podlaski
 
·         Kategoria chłopców:
I miejsce – I KLO Siedlce
II miejsce - KLO Garwolin
III miejsce – SLO Sokołów Podlaski
IV miejsce – SLO Mińsk Mazowiecki
 
 
Wyróżnienia indywidualne – wręczenie statuetek i nagród:

* Najlepszą zawodniczką turnieju została Olga Przybysz z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie.

* Królową strzelców została Klaudia Marciszewska z I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach.

* Najlepszą bramkarką turnieju została Emilia  Kurach z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie.

* Najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Waśko z I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach.

* Królem strzelców został Igor Przybyłek z I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach.

* Najlepszym bramkarzem został Wojciech Kowalczyk z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie.

 

Wyrazy podziękowania kierujemy do opiekunów młodzieży za udział w turnieju oraz instytucjom i firmom:

                                                                                             
                                                                                                          Agnieszka Krekora

Informacje w mediach