Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

IMG 20160315 093941


15 marca w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Siedlcach odbył się szkolny etap XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Uczniowie mieli zaledwie 45 minut aby odpowiedzieć na 45 pytań związanych ze znajomością treści trzech ksiąg biblijnych (Pieśni na Pieśniami, Ewangelii wg św. Mateusza oraz Listu do Efezjan wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem). Do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 26 kwietnia br. zakwalifikowały się następujące osoby: Klaudia Sawczuk, Karol Młynarczyk oraz Wiktoria Oleksiuk. Serdecznie gratulujemy.

Wszyscy uczestnicy konkursu 6 lutego 2016 r. w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach wzięli udział w warsztatach biblijnych, które poprowadził ks. Rafał Pietruczuk – specjalista w dziedzinie nauk biblijnych, Wykładowca Instytutu Teologicznego w Siedlcach, przewodniczący komisji konkursowej etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

 

 

DSC00856

DSC00857

DSC00861

DSC00863

DSC00867