Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Jak dobrze przeżyć wakacje i nie stracić wiary?"

Na początku czasu wakacyjnego zachęcamy do wysłuchania ciekawej rozmowy o tym, jak dobrze przeżyć wakacje i nie stracić wiary. W piątek 2 lipca, w audycji z cyklu "Drogami młodości" na antenie Katolickiego Radia Podlasie temat podjęli: Ks. Radosław Piotrowski i Ks. Przemysław Świderski oraz Małgorzata i Kacper.

Zachęcamy do odsłuchania audycji:

radiointernetA-150x150

"Czego Kościół oczekuje od młodych?"

W piątek 4 czerwca, w kolejnej audycji z cyklu "Drogami młodości" na antenie Katolickiego Radia Podlasie udział wzięli: Ks. Przemysław Świderski, Ks. Radosław Piotrowski i Ks. Kamil Duszek oraz uczniowie I KLO: Julia, Patryk, Kornel i Mateusz. Miesiąc temu podczas audycji młodzież mówiła o tym, czego oczekuje od Kościoła. Tym razem podjęty został temat: „Czego Kościół oczekuje od młodych?”

Zachęcamy do odsłuchania audycji:

radiointernetA-150x150

"Czego młodzi ludzie oczekują od Kościoła?"

Po dwumiesięcznej przerwie, w kolejnej audycji z cyklu "Drogami młodości" na antenie Katolickiego Radia Podlasie mogliśmy usłyszeć uczniów z naszego liceum. W piątek 7 maja 2021r. udział w audycji wzięli: Ks. Radosław Piotrowski i Ks. Przemysław Świderski oraz uczniowie: Dominika, Natalia, Mateusz, Michał i Alan. Temat audycji brzmiał: „Czego oczekują młodzi ludzie od Kościoła?”

Zachęcamy do odsłuchania audycji:

radiointernetA-150x150

Msza Święta 13 maja

embed video plugin powered by Union Development

Msze Święte w intencji Maturzystów 2021

Zapraszamy Maturzystów

 

 na Msze Święte, które będą celebrowane

 

 w dniach 4, 5 i 6 maja 2021r. (wtorek, środa i czwartek)

 

 o godz. 7:45 w kaplicy szkolnej