Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podwójne zwycięstwo!!!

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w VI Siedleckim Teście Historycznym. Konkurs jest organizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego i Stowarzyszenie ,,Żółkiewszczacy”, tematem tegorocznych zmagań była „Droga Polaków do Niepodległości 1768-1918”.

testhist

Naszą szkołę reprezentowali Agnieszka Niewęgłowska uczennica klasy 3c oraz uczniowie Marcin Kędziora, Jakub Olędzki i Maksymilian Sobotko z klasy 1b.
Jakub Olędzki zajął również pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej uczniów szkół ponadgimnazjalnych!!!
Serdecznie gratulujemy uczniom i Pani prof. Joannie Cymerman.

Zobacz wyniki testu