Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

logo12 grudnia 2019r. w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach odbył się etap międzyszkolny XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. Celem olimpiady, którą organizuje Muzeum Józefa Piłsudskiego jest upowszechnianie wiedzy o tysiącletniej historii oręża polskiego.

W zawodach międzyszkolnych, które odbyły się w naszej szkole udział wzięło 23 uczniów z Siedlec, Garwolina i Sokołowa Podlaskiego. I KLO reprezentowali: Zuzanna Ślepowrońska z kl. Ice, Łukasz Zelent kl. IIb, Marcin Kędziora i Maksymilian Sobotko z kl. III b oraz Hubert Szmidt z kl. III ce. Uczestnicy z niecierpliwością czekają na wyniki, kto będzie reprezentował nasz region w etapie wojewódzkim, w marcu 2020r. w Warszawie.

            1

2

3

4

5

 6

7

8