Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy plan lekcji obowiązujący od 29 kwietnia 2019r.

ZOBACZ

Debata o samorządzie terytorialnym z panią Janiną Ewą Orzełowską …..

5722

 

W dniu 8 kwietnia 2019 roku w ramach realizowanego w I KLO w Siedlcach projektu „Akademia Państwowości” odbyła się druga konferencja zatytułowana „Samorząd terytorialny w Polsce”, w ramach której uczniowie KLO spotkali się z Panią Janiną Ewą Orzełowską, wicemarszałkiem województwa mazowieckiego.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie i nauczyciele I KLO oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach.

Czytaj więcej: Debata o samorządzie terytorialnym z panią Janiną Ewą Orzełowską …..

VII Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej

Dnia 01 marca 2019 r. dziewczęta I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
w Siedlcach w składzie: Kamila Zawadzka, Magdalena Rosa, Ilona Grzyb, Maria Sikorska, Weronika Sacharczuk, Emilia Borkowska, Natalia Paczuska, Karolina Grzyb, Julia Księżopolska, Kamila Szmurło zajęły I miejsce w VII Halowym Turnieju Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego. Drużyna dziewcząt wygrała wszystkie mecze w grupie z wynikiem 1:0 pokonując drużyny
z Sokołowa Podlaskiego, Garwolina i Białej Podlaskiej. Bramki dla I KLO Siedlce zdobyły: Natalia Paczuska, Karolina Grzyb i Emilia Borkowska.

Drużyna chłopców I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach Siedlce zajęła II miejsce.

 

Zawodnicy otrzymali również indywidualne statuetki i nagrody:

-        najlepsza bramkarka – Kamila Zawadzka

-        najlepszy strzelec – Michał Filipiak

-        najlepszy bramkarz – Maciej Koper

 

Duet z I KLO w gronie najlepszych

W czwartek 24 stycznia o godzinie 18.00 w Sali Podlasie MOK w Siedlcach odbędzie się koncert laureatów konkursu kolęd i pastorałek „Kolędować Małemu” z udziałem naszego wspaniałego Duetu: Aleksandry Myrchy i Jakuba Uziębło. Młodzi artyści wykonają kolędę „Mizerna cicha”. W koncercie galowym wezmą udział najlepsi uczniowie z siedleckich szkół. Serdecznie zapraszamy!300x300e211db80cff53314b43f6879d71b233781a6e95e

Kursy Gimnazjalne

 plakat a3

REGULAMIN KURSÓW

 

TERMINY SPOTKAŃ

 

Nazwa odbiorcy: Fundacja Bonum Educationis ul. Bpa. I. Świrskiego 54

Nr rachunku odbiorcy: 71 1240 2685 1111 0010 5447 8319

Tytuł wpłaty:  Imię i nazwisko uczestnika oraz przedmiot kursu.

Podkategorie