Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona główna

Brązowa Tarcza 2019

2019-brazowe-liceum-perspektywy

 

   Miło nam poinformować, że nasza szkoła pierwszy raz w historii uzyskała tytuł "Brązowej" Szkoły 2019 nadawany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Nasze liceum znalazło sie wśród 150 najlepszych szkół w województwie mazowieckim (137 pozycja).

Cieszy nas to tym bardziej, że w obrębie województwa mazowieckiego znajduje się wielka liczba szkół warszawskich, a jak wiadomo, stolica przoduje we wszelkich rankingach ( ten słynny "wyścig szczurów")...Poza tym, nasza szkoła przywiązuje wielką wagę do wychowania, do kształtowania relacji międzyludzkich, ma ambicje być szkołą przyjazną uczniowi - taką, w ktorej nauczyciele mają czas na rozmowy i przebywanie z uczniami, nie tylko na wyśrubowane programy i wymagania. Tego żaden ranking nie uwzględnia!!

Tym bardziej cieszymy się z Brązowej Tarczy

   Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów na maturze i w olimpiadach szkolnych.