Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego

11 czerwca uczniowie z klasy I A i klasy I B wraz z Profesorami: Panią Magdaleną Ostas i Panią Renatą Kosieradzką uczestniczyli w Narodowym Czytaniu "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego, które miało miejsce w Sali Białej MOK w Siedlcach. Imprezę zorganizowała Siedlecka Grupa Literacka "Witraż" wraz z MOK. Fragmenty powieści przedstawione były w formie mini inscenizacji. W imprezie wziął udział aktor Mateusz Damięcki - odtwórca roli Cezarego Baryki w ekranizacji powieści „Przedwiośnie”.  Książkę czytali również nauczyciele i uczniowie siedleckich szkół oraz dyrektorzy kilku placówek. I KLO reprezentowali: Pan prof. Marian Soćko,  Klaudia Walerowska, Maja Kopańska. Oprawę muzyczną przygotowały Anna Ostas i Agnieszka Skup. Patronat Honorowy objęli: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego.

Koncert NIE CHCĘ TAKICH DNI

Zapraszamy na kwietniowy koncert zespołu Niekompletni za udziałem naszej uczennicy Żanety Badełek. Poza Żanetą grupę tworzą młodzi i niezwykle utalentowani siedleccy muzycy działający pod opieką artystyczną Macieja Turkowskiego. W programie znajdą się znane i mniej znane polskie piosenki utrzymane w nurcie „krainy łagodności", liryczne i rozbudowane, opracowane w nowych aranżacjach.85cd98725844252d2ceeb8d33fa54fc34d55ae37


Zjazd Absolwentów z okazji 95- lecia Gimnazjum i Liceum Biskupiego

29 września 2018

sobota godz. 9.00

Szczegółowy program zoastanie podany przed 1 lipca 2018

Festiwal "O, Ziemio Polska - z pieśnią i piosenką do Niepodległości"

W piątek 24 listopada odbyły się przesłuchania konkursowe dla miasta Siedlce i powiatu Festiwalu "O, Ziemio Polska - z pieśnią i piosenką do Niepodległości", w których brała udział Nasza Młodzież. I KLO reprezentowali uczniowie: Wiktoria Szysz, Żaneta Badełek, Aleksandra Myrcha – śpiew, Emilia Łęczycka – perkusja, Wiktoria Oleksiuk – gitara basowa, Gabriel Rosastolato – fortepian, Łukasz Grabek - gitara pod kierunkiem pani prof. Magdalena Ostas. Zespół zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w niedzielę, 26 listopada o godz.10.00 w Sali Podlasie MOK. Gratulujemy zdolnej młodzieży i życzymy występu podczas Koncert laureatów o godz.18.00 w Podlasiu.   

Zdjęcia klasowe

Zdjęcia klasowe duży format do pobrania i druku

Zapraszamy

Podkategorie