Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Duet z I KLO w gronie najlepszych

W czwartek 24 stycznia o godzinie 18.00 w Sali Podlasie MOK w Siedlcach odbędzie się koncert laureatów konkursu kolęd i pastorałek „Kolędować Małemu” z udziałem naszego wspaniałego Duetu: Aleksandry Myrchy i Jakuba Uziębło. Młodzi artyści wykonają kolędę „Mizerna cicha”. W koncercie galowym wezmą udział najlepsi uczniowie z siedleckich szkół. Serdecznie zapraszamy!300x300e211db80cff53314b43f6879d71b233781a6e95e

Kursy Gimnazjalne

 plakat a3

REGULAMIN KURSÓW

 

TERMINY SPOTKAŃ

 

Nazwa odbiorcy: Fundacja Bonum Educationis ul. Bpa. I. Świrskiego 54

Nr rachunku odbiorcy: 71 1240 2685 1111 0010 5447 8319

Tytuł wpłaty:  Imię i nazwisko uczestnika oraz przedmiot kursu.

Podsumowanie sukcesów sportowych uczniów I KLO Siedce

-        Drużyna dziewcząt I KLO Siedlce wygrała wszystkie mecze
w grupie i zajęła I miejsce w VI Halowym Turnieju Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej o Puchar Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy (marzec 2018 r.).

-        Borkowska Emilia i Bielińska Milena awansowały
do ćwierćfinału
i ostatecznie zajęły miejsca V - VIII w Miejskiej Licealiadzie w tenisie stołowym (marzec 2018 r.).

-        Drużyna chłopców I KLO Siedlce zajęła IV miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadpodstawowych Miasta Siedlce.

-        Pływanie – Region:

-        Bartek Dyńka – III miejsce w pływaniu stylem klasycznym na 50 m;

-        Bartek Dyńka – VIII miejsce w pływaniu stylem dowolnym na 50 m;

-        Łukasz Grabek – XXIII miejsce w pływaniu stylem dowolnym na 50 m;

-        VI miejsce w regionie – najwyżej w historii szkoły zajęła drużyna chłopów I KLO w Siedlcach na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Dyńka Bartosz, Grabek Łukasz, Mikiciuk Jakub, Leszczyński Wiktor.

-        LA – Region:

-        Buczek Natalia zajęła IV miejsce w biegu na 400 m;

-        Borkowska Emilia – weszła do finału i zajęła VII miejsce
w pchnięciu kulą.

 

Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego

11 czerwca uczniowie z klasy I A i klasy I B wraz z Profesorami: Panią Magdaleną Ostas i Panią Renatą Kosieradzką uczestniczyli w Narodowym Czytaniu "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego, które miało miejsce w Sali Białej MOK w Siedlcach. Imprezę zorganizowała Siedlecka Grupa Literacka "Witraż" wraz z MOK. Fragmenty powieści przedstawione były w formie mini inscenizacji. W imprezie wziął udział aktor Mateusz Damięcki - odtwórca roli Cezarego Baryki w ekranizacji powieści „Przedwiośnie”.  Książkę czytali również nauczyciele i uczniowie siedleckich szkół oraz dyrektorzy kilku placówek. I KLO reprezentowali: Pan prof. Marian Soćko,  Klaudia Walerowska, Maja Kopańska. Oprawę muzyczną przygotowały Anna Ostas i Agnieszka Skup. Patronat Honorowy objęli: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego.

Koncert NIE CHCĘ TAKICH DNI

Zapraszamy na kwietniowy koncert zespołu Niekompletni za udziałem naszej uczennicy Żanety Badełek. Poza Żanetą grupę tworzą młodzi i niezwykle utalentowani siedleccy muzycy działający pod opieką artystyczną Macieja Turkowskiego. W programie znajdą się znane i mniej znane polskie piosenki utrzymane w nurcie „krainy łagodności", liryczne i rozbudowane, opracowane w nowych aranżacjach.85cd98725844252d2ceeb8d33fa54fc34d55ae37


Podkategorie