Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Narty 2020

W dniach 10-15 lutego br. uczniowie naszej szkoły brali udział w wyjeździe zimowym organizowanym przez ks. prefekta Radosława Piotrowskiego i prof. Cezarego Wielgórskiego. W tym roku po raz kolejny gościliśmy w Bukowinie Tatrzańskiej. Przez cały tydzień aktywnie wypoczywaliśmy jeżdżąc na nartach i snowboardzie. Dla kilku osób był to pierwszy obóz tego typu, dlatego też na początku doskonalili oni swoje umiejętności jazdy na nartach pod okiem p. Tomka, naszego instruktora.

Ten wspaniale spędzony czas zaowocował nowymi przyjaźniami, a przede wszystkim odpoczynkiem od nauki. Nowy semestr zaczęliśmy z naładowanymi akumulatorami i już odliczamy dni do kolejnego narciarskiego wyjazdu w przyszłe ferie.

Uczennica kl. I.

narty2020m

Włoskie przygody Katolika

IMG 9690

W dniach od 5 do 11 października 2019 roku., uczniowie I KLO wraz z nauczycielami wyruszyli na pielgrzymkę do Włoch.

Czytaj więcej: Włoskie przygody Katolika

Wizyta w Planetarium

 20190919 150226

 

 

 

 

W dniu 19.09.2019 klasa 3C wraz z p.Beatą Borkowską uczestniczyła w zajęciach  z astronomii w Planetarium Niebo Prusa. Zajęcia poświęcone były obliczaniu kąta padania promieni słonecznych w różnych porach roku na przykładzie Siedlec.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Wizyta w Planetarium