Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka integracyjna klasy IC

28 października 2021 (czwartek) klasa IC wraz z wychowawcą p. Iloną Mazurek uczestniczyła w integracyjnym wyjściu klasowym.

Na początek wybraliśmy się do kina Helios, żeby obejrzeć zabawny film animowany i oderwać się trochę od jesiennej rzeczywistości. Następnie poszliśmy do Sali Widowiskowej „Podlasie” na spektakl Alternatywnego Teatru Tańca LUZpt. "Dzieci Powstania '44". Poruszeni bacznie przyglądaliśmy się tańczącym i śpiewającym na scenie młodym artystom, którzy w sposób niezwykle sugestywny oddawali emocje towarzyszące naszym rówieśnikom w tak trudnym w dziejach naszej Ojczyzny czasie. W obsadzie dostrzegliśmy nasze koleżanki i kolegów z klas IIID i IIIB, którzy zachwycali swoim profesjonalizmem i talentem tanecznym. Po niesamowitym spektaklu udaliśmy się do restauracji, aby móc podzielić się wrażeniami z bieżącego dnia i spędzić wspólnie trochę czasu, żeby się lepiej poznać.

Dzień, który przeznaczyliśmy na integrację naszego zespołu klasowego uważamy za bardzo udany!

 

received 604212977695776

received 264527135470080

IMG 20211028 131742