Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

 Podziękowania, gratulacje i duuuużo pieniędzy na wycieczki, czyli zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w I KLO

Jeden z najmilszych dni w życiu uczniów, czyli dzień zakończenia roku szkolnego miał 24 czerwca 2016 roku wyjątkowo ekscytujący charakter. Rozpoczął się, zgodnie z tradycją naszej szkoły, Mszą Świętą w katedrze, którą koncelebrowali: ks. Dyrektor Jacek Świątek i ks. Prefekt Artur Zbański. Później, w naszej szkolnej auli podczas części oficjalnej dziękowano profesorom, składano gratulacje najlepszym uczniom, wręczano dyplomy najaktywniejszym w różnych dziedzinach (sportowej, artystycznej, społecznej).

przyciskgaleria

 

A później Ksiądz Dyrektor ogłosił wyniki trwającej cały rok rywalizacji w ramach Ligii Klas. Szczególnie ekscytujące były dwa ostatnie dni przed końcem roku szkolnego, kiedy rywalizacja osiągnęła apogeum podczas Święta Szkoły i Dnia Konkursów Szkolnych. Zwycięska klasa I B otrzymała 5 tysięcy złotych (!!!) do wykorzystania w przyszłym roku szkolnym – na przykład na wycieczki. Pozostałe klasy natomiast czyniły mocne postanowienia, że w przyszłym roku szkolnym – to dopiero będzie rywalizacja!

tekst: dr Barbara Taras

przyciskgoogle