Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Studniówka 2016

09 stycznia 2016 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas trzecich naszego liceum. Po trzech latach zmagań z ciężką nauką tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem. Zgodnie z tradycją naszej szkoły bal studniówkowy odbył się w sali balowej „Orchidea” w Siedlcach. Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. 

By tradycji stało się zadość uczniowie klasy III zatańczyli wspólnego poloneza. Następnie ksiądz Dyrektor wygłosił swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczął studniówkę. W ramach podziękowań za poświęcony nam czas, nauczyciele zostali obdarowani kwiatami i szczerymi życzeniami.

W następnej kolejności uczniowie i grono pedagogiczne zasiedli do pięknie zastawionych stołów. Nadeszła chwila na kolację i inne przepyszne dania. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów maturzystów. Zabawa została uwieczniona przez kamerzystę i fotografów. Nasi maturzyści wytrwale bawili się do 5 nad ranem. Była to niezwykła i niezapomniana noc. Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu trzecioklasistów. Bal jak i całe trzy lata liceum zostaną w pamięci każdego z nas. Będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.

I tak o to pozostało nam 100 dni do egzaminu maturalnego.

tekst: Marlena Józwik

baner16a cr