Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Studniówka 2015

Sezon studniówkowy rozpoczęty !

   Jak co roku, początek stycznia obfituje w studniówkowe bale. W tym roku rozpoczęło ten miły obyczaj I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach organizując w poniedziałek 5 stycznia w siedleckiej Orchidei studniówkową uroczystość.  Całonocną zabawę poprzedziła część oficjalna, na którą przybył ks. kan. dr Krzysztof Baryga, Dyrektor Wydziału Nauczania Kurii Siedleckiej. List douczestników balu wystosował również prezydent Siedlec, Wojciech Kudelski. Po  przemówieniu ks. dyrektora Jacka Świątka, ks. dra Krzysztofa Barygi i przedstawiciela rodziców, p. Magdaleny Izdebskiej nastąpił  najważniejszy moment:  ks. dyrektor wygłosił  słowa, na które czeka każdy uczeń ostatniej klasy liceum: Poloneza czas zacząć !!

   Z ogromnym przejęciem i  pięknie tańczono, ze wzruszeniem i nawet łzami w rodzicielskich oczach podziwiano, a potem wspaniale bawiono się do rana !

   Teraz przez sto  dni czeka  trzecioklasistów  tylko nauka…

baner1

fot. Wojciech Miszczak

tekst Barbara Taras

 Relację z wydarzeń można przeczytać i obejrzeć także na poniższych stronach:

http://podlasie24.pl/studniowki-2015/sezon-studniowkowy-rozpoczety--15b0f.html