Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomoc Ukrainie

zbiorka 

 

1

 

Szanowni Państwo,
każdego z nas dotyka to, co dzieje się na Ukrainie. Oprócz naszej modlitwy, chcemy naród ukraiński wesprzeć konkretnymi darami. Dlatego wraz z Caritas Diecezji Siedleckiej nasze szkolne koło Caritas podejmuje się organizacji zbiórki produktów które wyślemy na Ukrainę.

Dlatego w naszej szkole zbieramy:
- konserwy
- słodycze
- koce, śpiwory, poduszki
- wodę 0,5l (najlepiej w zgrzewkach)
- środki czystości
- pampersy dla dzieci
Rzeczy te można składać przy księgowości. Z akcją ruszyliśmy już od wtorku 1 marca.
Zachęcam Was do otwarcia serca.

Zapraszam też do wspólnej modlitwy o zatrzymanie wojny, która odbywać się będzie codziennie na długiej przerwie (11.45 - 12.05) w naszej kaplicy szkolnej.

ks. Jacek Wł. Świątek
dyrektor I KLO w Siedlcach

2

3

4