Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia w AWF na temat roztworów

20221209 120120

 

W ramach współpracy AWF Biała Podlaska z naszą szkołą w dniu 09.12.2022 klasa patronacka odwiedziła obiekty uczelni i uczestniczyła w zajęciach na temat "Przygotowywanie roztworów o określonym stężeniu", prowadzone przez prof. Wojciecha Piaseckiego.

mgr Piotr Kozioł

 

Czytaj więcej: Zajęcia w AWF na temat roztworów

O suplementach diety...

IMG 5902

 

 

 

Nasza szkoła gościła po raz kolejny wykładowcę AWF Biała Podlaska. 9. listopada 2022r. wykład dla naszych uczniów klas biologiczno - chemicznych na temat suplementów diety prowadziła mgr Małgorzata Kołdej.

 mgr Piotr Kozioł

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: O suplementach diety...

"Cukrzyca - choroba cywilizacyjna"

W ramach współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, uczniowie naszej szkoły uczący się w klasach o profilu biologiczno – chemicznym, wzięli udział w kolejnych zajęciach. Spotkanie odbyło się 26 października w auli I KLO w Siedlcach.

IMG 5777

Tym razem uczniowie wysłuchali wykładu na temat "Cukrzyca - choroba cywilizacyjna", który zaprezentowała p. dr Anna Galczak - Kondraciuk wykładowca AWF Biała Podlaska.

 mgr Piotr Kozioł

Czytaj więcej: "Cukrzyca - choroba cywilizacyjna"

Szkolenie na Akademii Wychowania Fizycznego

19 października uczniowie klasy ID naszej szkoły, w ramach opieki patronackiej Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, uczestniczyli w szkoleniu pod tytułem: Robotyka w rehabilitacji - cele rehabilitacji w egzoszkielecie. Po szkoleniu studenckie koła naukowe: biomechaniczne MOTUS i e-sportowe Game Zone przeprowadziły pokazy w uczelnianych laboratoriach i pracowni komputerowej.

mgr Piotr Kozioł

20221019 110228

Czytaj więcej: Szkolenie na Akademii Wychowania Fizycznego