Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czy uczniowie I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego są oszczędni?

2

 

12 grudnia 2017 roku w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny odbyła się Konferencja Naukowa pod tytułem Młodzi oszczędni, której celem było rozwijanie inteligencji finansowej wśród młodych ludzi.

 

Czytaj więcej: Czy uczniowie I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego są oszczędni?

"Piramidy finansowe sprawdzonym sposobem na oszustwo "

Uczniowie klasy akademickiej I CE wzięli udział w wykładzie pana Bartłomieja Suchodolskiego pod tytułem "Piramidy finansowe sprawdzonym sposobem na oszustwo " zorganizowanym w ramach XIX Festiwalu Nauki i Sztuki 2017. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prowadzącego i z entuzjazmem odpowiadali na pytania.

 

20171020 160359

Czytaj więcej: "Piramidy finansowe sprawdzonym sposobem na oszustwo "

"Z Energią na Ty" udział uczniów klasy II ce w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym 2017

Uczniowie klasy akademickiej II CE wzięli udział w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym 2017 zorganizowanym przez Ministerstwo Energii i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Uroczystość uświetniły osobistości ze świata polityki i biznesu: Krzysztof Tchorzewski Minister Energii, prof Piotr Gliński Wicepremier Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Andrzej Kaźmieski z Ministerstwa Energii, prezesi stowarzyszeń, zarządów i dyrektorzy spółek związanych z energetyką. 

 

20171020 095916

Czytaj więcej: "Z Energią na Ty" udział uczniów klasy II ce w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym 2017