Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Złota jesień dla Katolika! Sztafeta chłopców 7x1000 I KLO w Siedlcach Mistrzami Mazowsza!!!

Przypomnijmy, że dn.12.X.2020 po wygraniu Regionalnej Licealiady sztafeta chłopców 7x1000m awansowała do finału „XXIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych” i był to ogromny sukces naszych uczniów. Z wielkimi nadziejami jechaliśmy na finał. W finale Mazowsza, który odbył się dn. 19.10.20 r. w Siedlcach ponownie okazaliśmy się bezkonkurencyjni. Hura! Brawo! Super! Radość chłopców była ogromna, a uśmiechy nie znikały przez długi czas. Mistrzostwo Mazowsza w Sztafetowych Biegach Przełajowych to największy sukces sportowy w historii szkoły w rywalizacji Szkół Ponadpodstawowych. Chłopcy wygrywając Mazowsze awansowali do finału Mistrzostw Polski. Gratulujemy raz jeszcze, czekamy na więcej!

0c Mateusz Leszczyński 1

(wykonanie: ks. Radosław Piotrowski)

 

Podsumowując, był to najlepszy sezon w wykonaniu naszych lekkoatletów. W czterech imprezach lekkoatletycznych o zasięgu regionalnym nasi sportowcy osiągali najwyższe sukcesy wygrywając prawie wszystko! Była to prawdziwa złota jesień dla Katolika :)

 

Wyniki;

1. KLO Siedlce

2. I LO Wyszków

3. LO Sochaczew

 

 Mistrzami Mazowsza zostali;

1. Leszczyński Mateusz

2. Leszczyński Kacper

3. Bońdzio Patryk

4. Filipek Michał

5. Szeląg Paweł

6. Mierzejewski Miłosz

7. Cydejko Szymon

 

Opiekunowie: Piotr Kozioł, Artur Chmielak

1c

2c

 

4c

5c

6c

7c

8c

 mgr Artur Chmielak