Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wygrana chłopców i III miejsce dziewcząt w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

0b Brązowe medalistki regionu siedleckiego w sztafetowych biegach przełajowych

 (wykonanie: ks. Radosław Piotrowski)

 

Dnia 12.X.2020 nad siedleckim zalewem Muchawka odbyły się SBP Szkół Ponadpodstawowych 7x1000. I KLO Siedlce do rywalizacji zgłosiło reprezentacje dziewcząt i chłopców. Pierwsze wystartowały dziewczyny, które po nerwowych momentach w biegu zajęły 3 miejsce. Radość była ogromna, zwłaszcza, że to pierwszy taki sukces naszego liceum w rywalizacji dziewcząt! Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy. Już po pierwszej zmianie zarysowała się przewaga naszej sztafety, która w kolejnych zmianach powiększała tylko przewagę. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna i wygrała z ogromną przewagą. Powtórzyliśmy w ten sposób wynik z poprzedniego sezonu. Wygrana dała przepustkę do finału Mistrzostw Mazowsza.

 

Mistrzami regionu zostali:

1. Leszczyński Mateusz

2. Leszczyński Kacper

3. Bońdzio Patryk

4. Filipek Michał

5. Szeląg Paweł

6. Mierzejewski Miłosz

7. Cydejko Szymon

8. Kosyl Maciek

 

       Sztafeta dziewcząt wywalczyła III m-ce w składzie:

1. Rucińska Wiktoria

2. Soczewka Sandra

3. Kałan Joanna

4. Gładczuk Julia

5. Geresz Weronika

6. Stasiuk Wiktoria

7. Księżopolska Julia

 

Wyniki:

Lp.

Dziewczęta

Lp.

Chłopcy

1

ZSP 2 Siedlce

1

KLO Siedlce

2

LO 2 Siedlce

2

ZSP 2 Siedlce

3

KLO Siedlce

3

I LO Sokołów Podl.

4

ZSP 4 Siedlce

4

ZSP Łochów

5

LO 1 Siedlce

5

ZSP 3 Siedlce

6

LO 4 Siedlce

6

ZSP 4 Siedlce

7

ZSP 3 Siedlce

7

LO 4 Siedlce

8

ZSP 1 Siedlce

8

LO 1 Siedlce

9

 

9

LO 2 Siedlce

10

 

10

ZSP 1 Siedlce

11

 

11

ZSP 6 Siedlce

12

 

12

 

opiekunowie zawodów: Piotr Kozioł, Artur Chmielak

1b

2b

 

3b

4b

5b

6b

7b

8b

9b

10b

11b

12b

13b

mgr Artur Chmielak