Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zuzanna Karpowicz na podium

Uczennica Naszego Liceum Zuzanna Karpowicz uczennica klasy 3 CE to kolejny sportowiec z zamiłowaniem do podnoszenia ciężarów. Regularne treningi zaczęła dopiero od kilku miesięcy a już na swoim koncie ma sukcesy. Zuzanna dwukrotnie w tym miesiącu startowała w Mistrzostwach w podnoszeniu ciężarów. Reprezentuje Klub Sportowy WLKS Siedlce-Nowe Iganie oraz naszą szkołę KLO Siedlce :) .

1a

5 marca na hali WLKS-u w Siedlcach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w Podnoszeniu Ciężarów. We współzawodnictwie juniorek do lat 20 Zuza zajęła 2 miejsce w kat. 64kg z wynikiem 72kg w dwuboju.

Natomiast 19 marca, w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego U-23, w których zajęła 4 miejsce w kat. 64kg, z wynikiem 77kg w dwuboju. Dodajmy, że klub WLKS Siedlce wywalczył pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

mgr Artur Chmielak

 

 2a

3a

4a

5a

6a

7a