VII Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej

Dnia 01 marca 2019 r. dziewczęta I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
w Siedlcach w składzie: Kamila Zawadzka, Magdalena Rosa, Ilona Grzyb, Maria Sikorska, Weronika Sacharczuk, Emilia Borkowska, Natalia Paczuska, Karolina Grzyb, Julia Księżopolska, Kamila Szmurło zajęły I miejsce w VII Halowym Turnieju Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego. Drużyna dziewcząt wygrała wszystkie mecze w grupie z wynikiem 1:0 pokonując drużyny
z Sokołowa Podlaskiego, Garwolina i Białej Podlaskiej. Bramki dla I KLO Siedlce zdobyły: Natalia Paczuska, Karolina Grzyb i Emilia Borkowska.

Drużyna chłopców I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach Siedlce zajęła II miejsce.

Zawodnicy otrzymali również indywidualne statuetki i nagrody:

-        najlepsza bramkarka – Kamila Zawadzka

-        najlepszy strzelec – Michał Filipiak

-        najlepszy bramkarz – Maciej Koper

Miejska Licealiada w tenisie stołowym

20190221 143416

Dnia 21 lutego 2019 r. Sandra Mąntewka i Weronika Sacharczuk zajęły III miejsce w Miejskiej Licealiadzie w tenisie stołowym.

Opiekun: Agnieszka Krekora

Festiwal Sportowo-Rekreacyjny Szkół Siedleckich

IMG 0749 a

Podczas Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnego Siedleckich Szkół uczniowie I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego zajęli następujące miejsca w poszczególnych konkurencjach sportowych:

• sztafeta chłopcy (4 x 800 m) – IV miejsce

W punktacji ogólnej I KLO Siedlce zajęło IV miejsce.

Indywidualne biegi przełajowe.

Dnia 11 października 2018 r. odbyła się międzypowiatowa licealiada w indywidualnych biegach przełajowych, w której:

- Julia Księżopolska zajęła II miejsce w biegu na 1000 m;

- Łukasz Żuk zajął I miejsce w biegu na 1500 m.

LA

Dnia 20 września 2018 r. uczniowie I KLO w Siedlcach zajęli następujące miejsca w LA:

- Księżopolska Julia zajęła I miejsce w biegu na 800 m;

- Buczek Natalia zajęła III miejsce w biegu na 400 m;

- Borkowska Emiliaweszła do finału i zajęła IV miejsce w pchnięciu kulą;

- Gadomska Martyna zajęła XI miejsce w biegu na 100 m;

- Kondraciuk Martyna zajęła XII miejsce w biegu na 100 m;

- drużyna dziewcząt I KLO Siedlce zajęła V miejsce w sztafecie 4x100 m;

- Łukasz Żuk zajął III miejsce w biegu na 400 m.

W końcowej punktacji zawodniczki I KLO w Siedlcach zajęły III miejsce wśród szkół siedleckich.