Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół z Naszej Szkoły laureatem I miejsca

Zespół z Naszej Szkoły w składzie: Żaneta Badełek, Aleksandra Myrcha, Gabriel Rosastolato zajął I miejsce w XXIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii PIOSENKA. Przesłuchania eliminacyjne odbyły się 8 maja 2018 r w Sali Widowiskowej Podlasie. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była pieśń lub piosenka patriotyczna, historyczna. Nasz zespół wykonał utwór autorstwa Mariana Matuszkiewicza pt. „Deszcz, jesienny deszcz”.

Udział w Festiwalu daje młodym, zdolnym siedlczanom możliwość prezentacji swojego dorobku artystycznego, popularyzacji swojej twórczości oraz wymiany doświadczeń i pomysłów w dziedzinie plastyki, piosenki, literatury, tańca i teatru.

Koncert Laureatów odbędzie się 10 czerwca 2018 r. o godz. 15:00 w Amfiteatrze MOK. W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w w/w terminie w hali sportowej Ośrodka Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Ks. J. Popiełuszki 6. Gratulujemy!!!

przeg1