Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II Miejsce w kategorii PLASTYKA

W XX Jubileuszowym  Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej SIEDLCE 2015 w kategorii Plastyka uczeń Naszej Szkoły Tomasz Jastrzębski z kl.2B zajął II Miejsce za pracę techniką ołówkową:

Zdjęcie-0077

 

Czytaj więcej: II Miejsce w kategorii PLASTYKA

I Miejsce w kategorii PLASTYKA

W XX Jubileuszowym  Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej SIEDLCE 2015 w kategorii Plastyka I Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowała Karolina Sadło, która zajęła I Miejsce za komplet czterech prac:

CAM01262-1-1

Czytaj więcej: I Miejsce w kategorii PLASTYKA

I Miejsce w kategorii PIOSENKA

14 czerwca na Amfiteatrze odbył się koncert laureatów XX Jubileuszowego Przeglądu Twórczości Miasta Siedlce. W kategorii Piosenka Naszą Szkołę reprezentowała Milena Możdżonek, która utworem z repertuaru Katarzyny Groniec, pt.Sztuczny miód  wyśpiewała I Miejsce. Milena otrzymła dyplom i statuetkę. Podkreślić należy wysoki pozim prezentacji. Konkurs organizował MOK w Siedlcach pod Patronatem Prezydenta Wojciecha Kudelskiego.

DSCN1142

Czytaj więcej: I Miejsce w kategorii PIOSENKA

Milena śpiewa wśród najlepszych

W niedzielę 24 maja odbył się w sali Podlasie MOK w Siedlach koncert laureatów XX jubileuszowego konkursu Piosenki moich rodziców, na którym śpiewała Milena Możdżonek piosenkę z rep. Ewy Bem Świat Ordonki. Najlepsi wykonawcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali im: Pani wiceprezydent Siedlec Anna Sochacka oraz przewodniczący Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego, pan dr Mirosław Symanowicz. Milena otrzymała za swój występ gromkie brawa, liczne pochwały i gratulacje.

DSCN1118

Czytaj więcej: Milena śpiewa wśród najlepszych

Milena Możdżonek kolejny raz laureatką konkursu piosenki

Milena Możdżonek z kl.2a została laureatką konkursu pt."Piosenki moich rodziców". Organizatorami konkursu byli: Siedleckie Towarzystwo Samorządowe oraz MOK w Siedlcach. Patronował mu Prezydent Miasta. Koncert laureatów odbędzie się 24 maja o godz.17.00 w sali Podlasie MOK. Serdecznie zapraszamy!