Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Pieśni Patriotycznej "Patriota"

W Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach w środę, 13 listopada odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej „Patriota 2019”, zorganizowany przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Na scenie zaprezentowali się wykonawcy z przedszkoli, szkół podstawowych i szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowali: Olaga Jagieło-śpiew, Paulina Tymińska-klarnet, Jakub Matyszczyk-gitara, p.Magdalena Ostas-fortepian. Zespół z Naszego Liceum wykonał pieśń skomponowaną w 1983 roku przez Włodzimierza Korcza, do słów Ernesta Bryla, która była nieoficjalnym hymnem "Solidarności". Jury konkursu przyznało reprezentantom I KLO wyróżnienie. Dziękujemy także Aleksandrze Wielgórskiej z kl. 2b za udział w konkursie fotograficznym "Patriota 2019".

http://podlasie24.pl/miasto-siedlce/region/mlodzi-spiewali-patriotyczne-piesni-2c2b3.html

http://www.siedlce.caritas.pl/index.php/aktualnosci/items/konkursy-patriota-2019-rozstrzygniete.html 

IMG 4912

 

IMG 4928-1
IMG 4934
IMG 4933