Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczeń I KLO reprezentantem Polski w międzynarodowej olimpiadzie matematycznej

Uczeń I KLO reprezentantem Polski w  międzynarodowej olimpiadzie matematycznej

W dniach 23 – 28 czerwca odbywała się w Belgradzie Międzynarodowa Olimpiada Dzieci i Młodzieży  " Mathematical Grammar School Cup".


piotr1

Czytaj więcej: Uczeń I KLO reprezentantem Polski w międzynarodowej olimpiadzie matematycznej

Kangur Matematyczny

Aleksandra Żuk z kl. 2a i Piotr Strzeżysz z kl. 1a otrzymali Wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Pani Elżbiecie Urban i Pani Agnieszce Chromińskiej dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu.

Wyniki konkursu "Puszkiniana"

Sergiej Nowikow z kl. 2b zajął II miejsce i został laureatem XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza „Puszkiniana 2014”. Konkurs odbył się 7 kwietnia w Warszawie. Dziękujemy Pani Jolancie Mielczarek za przygotowanie ucznia. 

Konkurs fizyczny "Lwiątko 2014"

Adam Sieczkiewicz z kl. 2a zdobył tytuł „taon” w konkursie fizycznym „Lwiątko 2014”. Panu Markowi Jasińskiemu dziękujemy za przygotowanie ucznia do konkursu.

XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

We wtorek 18.03.2014r. odbył się szkolny etap XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Największą ilość punków uzyskały następujące osoby:

·         Weronika Falkowska z kl. 1b

·         Kamil Borkowski z kl. 1d

·         Dominik Drewnowski z kl. 1d

Opiekunem uczniów był Ks. mgr lic. Radosław Pietruczuk