Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIX Miejski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2014

Milena Możdżonek z klasy I a zajęła III miejsce w XIX Miejskim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2014, w kategorii piosenka. Zapraszamy na koncert laureatów do Amfiteatru w niedziele 1 czerwca na godz. 15.00.

milena

Konkurs "Piosenki moich rodziców"

Milena Możdżonek z kl. IA została laureatką konkursu pt."Piosenki moich rodziców", organizowanego przez STS i MOK, nad którym patronat objął Prezydent Wojciech Kudelski.Koncert laureatów odbędzie się 8 czerwca o godz. 14.00 w Amfiteatrze

"Królówka 2014"

Milena Możdżonek z kl. I A zajęła III miejsce w kategorii soliści w VI Festiwalu Piosenki "Królówka 2014" przeznaczonym dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs odbył się 27.03.2014r. w  II LO. Brało w nim udział 27 wykonawców.

Udział w finale wojewódzkim VI Festiwalu Kolęd i Pastorałek Kolędowe Serce Mazowsza

Nasz szkolny Zespół Agape pod opieką p. Magdaleny Ostas, w składzie: Milena Możdżonek i Piotr Strzeżysz z kl. 1a, Aleksandra Skibniewska i Karolina Orzełowska z kl. 1c, Dominika Duk z kl. 2d, Lidia Konopka z kl. 2e, Artur Gajowniczek z kl. 3b i Dorota Olewińska z kl. 3c otrzymał Dyplom za udział w finale wojewódzkim VI Festiwalu Kolęd i Pastorałek Kolędowe Serce Mazowsza. Gratulujemy!