Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Instrukcja wypełniania deklaracji maturalnej

Instrukcja wypełniania deklaracji maturalnej

Deklaracje maturalne wypełniane są za pośrednictwem strony: https://deklaracja.edu.pl/ lub  http://maturzysta.vulcan.pl .

Po wejściu na stronę należy dokładnie przeczytać instrukcję.

  • Jako identyfikator szkoły należy wpisać: 146401-0410B
  • Symbol oddziału/nr z dziennika -  np. A/01:

Po wypełnieniu deklaracji należy wybrać: Pobrać plik PDF i wydrukować dwustronnie formularz deklaracji na drukarce.

Uczeń dostarcza do wychowawcy – do 29 września 2020r. do godziny 14.00 wydrukowaną w dwóch egzemplarzach i podpisaną deklarację wypełnioną za pośrednictwem strony internetowej (pdf).

Uczniowie będą mogli dokonać zmian w deklaracji   do dnia 07.02.2021 r.

 Nie można poprawić deklaracji po wygenerowaniu pdf, w przypadku popełnienia błędu należy jeszcze raz wypełnić całą deklarację.

 

Absolwenci wpisują symbol oddziału/nr z dziennika – 1/1

Przyjmowanie deklaracji od absolwentów, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego po raz pierwszy w latach 2004/2005 - 2019/2020 codziennie w godzinach 8.00-15.00 w sekretariacie szkoły do dnia 7 lutego 2021 roku.

Wszystkie informacje dotyczące egzaminu maturalnego znajdują się na stronie internetowej CKE www.cke.edu.pl i na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie www.oke.waw.pl