Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prośba o pomoc dla Nataszy

big 1c3a9fc3-1e23-4e56-950a-be7076a298aa

      Natasza to 3 letnia córeczka naszej absolwentki Joanny Stanisławowskiej. Od kilku miesięcy Natasza zmaga się z chorobą, która nazywa się „Neurblastoma”. Jest to IV stopień nowotworu złośliwego z przerzutami do kości, szpiku i węzłów chłonnych. Jej rodzice zwrócili się do nas z prośbą o pomoc w dotarciu z informacją o Nataszy do jak największego grona osób. Publikujemy zatem prośbę rodziców, którzy walczą o swojego „Aniołka”:

      „Obecnie jesteśmy w trakcie chemioterapii, planowana jest operacja, radioterapia, autoprzeszczep oraz immunoterapia. Czas jest naszym przeciwnikiem, nowotwór bardzo szybko się rozsiewa, chcąc zabrać nam nasza Nataszkę! Ale my jej nie oddamy, będziemy walczyć jak lwy o naszą córeczkę i Was wszystkich również prosimy o wsparcie i modlitwę. Nie wiemy, jak duże będą koszty leczenia, być może Nataszka będzie potrzebowała pilnie leków nierefundowanych, koszty związane z lekami, opatrunkami, środkami higieny, dojazdami, spełnieniem marzeń Nataszki są naprawdę bardzo duże.

      Nowa szczepionka w USA daje ogromne nadzieje że kiedy uda się pokonać nowotwór on już nigdy nie wróci! Ale jej koszt to około 250 000 dolarów! Bez waszej pomocy nie damy rady, dlatego błagamy pomóżcie Nataszce uwolnić się z rąk tego zabójcy!”.

      Nasz ks. dyrektor Jacek Świątek zwykł zawsze mawiać, że „do naszej szkoły można wejść, ale wyjścia z niej już nie ma, albowiem jeśli ktoś raz przestąpi próg naszej szkoły jako uczeń, na zawsze pozostanie w rodzinie I KLO w Siedlcach”.

      Drodzy rodzice Nataszy, społeczność I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Rodziny w Siedlcach zapewnia Was o modlitwie i wsparciu, zarówno duchowym jak
i finansowym. Prosimy również w imieniu rodziców o wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli.

       Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/nataszka

     Całe I KLO zawsze razem!!!