Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasi Prymusi 2016/2017

indeks2

 

Sawicka Paulina                     kl. 2e               5,62

Zawadzka Kamila                  kl. 1a               5,22 indeks

Tomkiel Julia                          kl. 1b               5,18

Bielińska Kinga                      kl. 2b               5,17

Kuć Aleksandra                     kl. 3d               5,13

Kowalewska Paulina            kl. 3d               5,11

Izdebska Angelika                 kl. 3b               5,10

Młynarczyk Karol                  kl. 2d               5,09

Czytaj więcej: Nasi Prymusi 2016/2017

Prymusi I semestr 2016/2017

 

Sawicka Paulina                     kl. 2e   5,25     Nagroda Dyrektora Szkoły

Zawadzka Kamila                  kl. 1a   5,00     Nagroda Dyrektora Szkoły

Rozbicki Przemysław            kl. 3a   5,00     Nagroda Dyrektora Szkoły

Cielemęcka Aleksandra         kl. 3e   5,00     Nagroda Dyrektora Szkoły

Tomkiel Julia                         kl. 1b   4,94     Nagroda Dyrektora Szkoły

Czytaj więcej: Prymusi I semestr 2016/2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

15179004 1262051553849924 1030805343488273710 n

 

 

W dniu 22.11.2016 najzdolniejsi uczniowie szkół średnich z obszaru Delegatury Kuratorium Oświaty w Siedlcach odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród stypendystów znalazła się Nasza uczennica  - Aleksandra Cielemęcka z klasy 3ce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy Oli dalszych sukcesów.

tekst p. mgr Marta Sawczuk

Prymusi za rok 2015-2016

Wyniki uczniów za rok 2015-2016

Krasuska Patrycja                  kl. 3e     śr. 5,67

Cielemęcka Aleksandra           kl. 2e     śr. 5,38

Stefańska Izabela                   kl. 2d     śr. 5,30   Nagroda Dyrektora Szkoły

Czytaj więcej: Prymusi za rok 2015-2016

Prymusi I semestr 2015/2016

Wyniki uczniów w I semestrze roku szkolnego 2015/2016

Krasuska Patrycja                  kl. 3e     śr. 5,44

Cielemęcka Aleksandra           kl. 2e     śr. 5,13

Stefańska Izabela                   kl. 2d     śr. 5,10

Młynarczyk Karol                  kl. 1d     śr. 5,00

Strzeżysz Piotr                       kl. 3a     śr. 5,00

Suchożebrska Joanna             kl. 3a     śr. 5,00

Rozbicki Przemysław             kl. 2a     śr. 4,89

Sawicka Paulina                     kl. 1e     śr. 4,85

Piórkowska Magdalena          kl. 3d     śr. 4,78