Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Egzaminy klasyfikacyjne i poprawkowe

Egzamin klasyfikacyjny (dotyczy uczniów nieklasyfikowanych) odbywa się na prośbę rodziców ucznia, złożoną w formie podania do dyrektora licem w terminie 2 dni od zakończenia zajęć dydaktycznych (czyli do 28.06.2016-wtorek). Ewentualny egzamin klasyfikacyjny odbywać się będzie w dniach 29. – 30.06.2016r.

Egzamin poprawkowy odbywa się na prośbę rodziców ucznia, złożoną w formie podania do dyrektora liceum w terminie 2 dni od klasyfikacyjnego posiedzenia Rady Pedagogicznej (czyli do 24.06.2016-piątek). Egzaminy poprawkowe zdawać może uczeń, który uzyskał najwyżej dwie oceny niedostateczne. Egzaminy poprawkowe będą odbywać się w ostatniej dekadzie sierpnia, o terminie poinformują wychowawcy klas.

Promocja warunkowa dotyczy uczniów, którzy nie zdadzą jednego z egzaminów poprawkowych, a zajęcia z danego przedmiotu kontynuowane są w klasie wyższej. Rodzice uczniów składają podanie do dyrektora szkoły w terminie do 28.08.2016. Decyzję o dopuszczeniu promocji warunkowej podejmuje Rada Pedagogiczna (nie jest to promocja obligatoryjna).

Jeśli uczeń nie uzyska promocji do klasy wyższej, wówczas Rodzice składają do dyrektora szkoły podanie o możliwość powtarzania danej klasy. Niezłożenie tego podania może być rozumiane jako forma rezygnacji z nauki w naszym liceum. Podanie to należy złożyć w ciągu dwóch dni od ostatecznej klasyfikacji ucznia. Podanie jest rozpatrywane przez Radę Pedagogiczną.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

24. czerwca (piątek)

godz. 9.00 - Msza Święta w katedrze siedleckiej dla uczniów naszego liceum

godz. 10.15 - spotkanie uczniów, profesorów i rodziców naszych wychowanków w auli im. Ks. K. Dębińskiego

Przerwa wakacyjna trwać będzie od 25. czerwca do 31. sierpnia

Święto Szkoły i Szkolny Dzień Konkursów

Rok szkolny 2015/2016 dobiega końca. W dniu 22. czerwca odbędzie się klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej, zatwierdzające klasyfikację uczniów w tym roku.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w dniach poprzedzających zakończenie roku szkolnego w I KLO w Siedlcach odbywa się Święto Szkoły oraz Szkolny Dzień Konkursów.

W związku z tym informujemy, że w dniach 22. i 23. czerwca (środa i czwartek) uczniowie wszystkich klas przychodzą do szkoły na godz. 9.00. Zajęcia trwać będą do ok. godz. 13.00. 

Zakończenie roku szkolnego uczniów klas III-ch

Zakończenie roku szkolnego klas III

29.04.2016r. (piątek) 

godz. 9.00 - Msza Święta w Sanktuarium Św. Józefa

godz. 10.00 - uroczystość w Sali Wielofunkcyjnej

godz. 11.30 - rozdanie świadectw w budynku KLO (klasy I-e i II-e podejmują lekcje zgodnie z planem)

Serdecznie na uroczystość zapraszamy Rodziców.

Dziękujemy za życzenia świąteczne

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie

I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach

dziękują za życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych,

które otrzymaliśmy od następujących osób i instytucji:

Czytaj więcej: Dziękujemy za życzenia świąteczne