Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Elektrośmieci

smieci cr

Czytaj więcej: Elektrośmieci

Chór - Coro Musicanova z Rzymu

koncertSzanowni Państwo, szykuje się ciekawe "włoskie" wydarzenie w Siedlcach i Warszawie. W dniach 24-26 kwietnia będziemy gościć w Siedlcach chór - Coro Musicanova z Rzymu. Syntetycznie powiem, że to formacja z najwyższej półki artystycznej.
Zresztą, niech się przedstawią sami:
http://lnx.coromusicanova.it/

Koncert w Warszawie: piątek 24.04 godz.20.00 w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela, ul. Świętojańska 8.

Koncerty w Siedlcach: sobota 25.04 godz. 16.00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej - ul. Podlaska 14 oraz niedziela godz. 09.30 i podczas Mszy Św. o godz.10.00 w Katedrze siedleckiej ul.J. Kochanowskiego 11.
Free Entry - Wstęp wolny - Entrata Libera
Serdecznie zapraszam.

Warsztaty teatralne

Dnia 16.02.2015 roku odbyło się przesłuchanie i warsztaty teatralne prowadzone przez pana Macieja Czapskiego -  kierownika i reżysera w Studio Teatralnym im. Jacka Woszczerowicza. Uczniowie chętnie wzięli udział w przedsięwzięciu, prezentując swój talent aktorski. Nie zabrakło ćwiczeń teatralnych w ruchu, a także zadań rozwijających kreatywne myślenie.
Kolejne spotkanie z reżyserem odbędzie się 23 lutego 2015 roku (poniedziałek) o godzinie 15:00.

DSC00953

 

Czytaj więcej: Warsztaty teatralne

Turniej sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpieranej

We wtorek 3 lutego Milena Możdżonek śpiewała na deskach teatralnych sceny Miasta Siedlce podczas finału XXIV Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary". Jest to jedyny konkurs recytatorski odbywający się w Siedlcach o zasięgu ogólnopolskim. Turniej jest imprezą o charakterze konkursowym dla młodzieży szkół średnich i dorosłych, otwartą dla publiczności.
Uczestnicy prezentują teksty pisane prozą i poetyckie, polskie lub obce w polskim tłumaczeniu, których tematyka porusza problemy religii we wszystkich jej przejawach i formach.

jpg02 272

Wystawa Ekperymentuj w I Katolickim Liceum Ogólnokształcacym

Wystawa odbędzie się w dniu 13 listopada 2014r.

Zapisy grup są dostępne w sekretariacie szkoły pod numerem (25) 632-10-77

Szczegóły na stronie 

http://www.kopernik.org.pl/oferta-komercyjna/wystawa-eksperymentuj/

 

Więcej artykułów…

  1. Milena z kl.II A laureatką