Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja z udziałem p. Adama Bielana

d178f626f3149ccf5dc6b407259cf85a

 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach realizuje obecnie projekt zatytułowany „Akademia Państwowości”, którego celem jest utrwalenie wiedzy uczniów z zakresu historii i współczesności ustroju społeczno-politycznego Polski. W ramach tego projektu w dniu 4 marca br. odbyła się konferencja upamiętniająca 100-lecie odnowienia Sejmu Ustawodawczego, w której wzięli udział uczniowie i nauczyciele I KLO, I LO im. B. Prusa oraz IV LO im. Hetmana S. Żółkiewskiego. Gościem specjalnym konferencji był wicemarszałek Senatu – Pan Adam Bielan.

Czytaj więcej: Konferencja z udziałem p. Adama Bielana

Nowy plan lekcji obowiązujący od 18 lutego 2019

ZOBACZ

Spotkanie z rodzicami

Spotkanie semestralne dla rodziców uczniów naszego liceum odbędzie się 14 lutego 2019 (czwartek) w następującym porządku:

godz. 16.00 - klasy I
godz. 17.00 - klasy III
godz. 18.00 - klasy II

Każda część spotkania rozpoczynać się będzie w auli im. ks. K. Dębińskiego spotkaniem z Dyrekcją, a następnie w pracowniach odbywać się będą spotkania z Wychowawcami.

Inni nauczyciele będą obecni w czasie zebrania w pokoju nauczycielskim.

Brązowa Tarcza 2019

2019-brazowe-liceum-perspektywy

 

   Miło nam poinformować, że nasza szkoła pierwszy raz w historii uzyskała tytuł "Brązowej" Szkoły 2019 nadawany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Nasze liceum znalazło sie wśród 150 najlepszych szkół w województwie mazowieckim (137 pozycja).

Cieszy nas to tym bardziej, że w obrębie województwa mazowieckiego znajduje się wielka liczba szkół warszawskich, a jak wiadomo, stolica przoduje we wszelkich rankingach ( ten słynny "wyścig szczurów")...Poza tym, nasza szkoła przywiązuje wielką wagę do wychowania, do kształtowania relacji międzyludzkich, ma ambicje być szkołą przyjazną uczniowi - taką, w ktorej nauczyciele mają czas na rozmowy i przebywanie z uczniami, nie tylko na wyśrubowane programy i wymagania. Tego żaden ranking nie uwzględnia!!

Tym bardziej cieszymy się z Brązowej Tarczy

   Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów na maturze i w olimpiadach szkolnych.

Dziękujemy za życzenia

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie

I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach

dziękują za życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia,

które przysłali do nas:

Czytaj więcej: Dziękujemy za życzenia